Zbieramy wspomnienia o Puźnikach – włącz się do akcji

Odszukaj wspomnienia

Ruszamy z akcją zbierania wszelkich materiałów o Puźnikach, które mogą znajdować się w prywatnych zasobach byłych mieszkańców Puźnik i ich potomków. Interesują nas wspomnienia, dokumenty, zdjęcia, czy nagrane opowieści dotyczące życia w Puźnikach. Cenne będą dla nas również materiały dotyczące Nowosiółki Koropieckiej i innych okolicznych wsi.

Serdecznie namawiamy wszystkich do naszej akcji i do poinformowania o niej innych członków swojej rodziny. Może coś się jeszcze zachowało w domowych szafach i archiwach?

Zebrane wspomnienia postaramy się przeanalizować, powiązać między sobą i być może opublikować na naszej stronie, oczywiście za zgodą właścicieli. Będziemy również wdzięczni za samodzielne przeniesienie posiadanych treści do postaci elektronicznej (edytowalnej).

Wszelkie materiały prosimy przesyłać na nasz kontakt , bądź za pośrednictwem znajomych lub sołtysów miejscowości swojego zamieszkania. Poniżej zamieszczamy ponadto link do ulotki, którą można pobrać, wydrukować i przekazać np. księdzu, gdzie mieszkają osoby związane z Puźnikami, aby powiesił ulotkę w kościele:

 

Ocalmy historię naszych przodków od zapomnienia!

 

Redakcja strony puzniki.pl

 

image_pdfimage_print

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *